OXYGEN

NOWA I EKSKLUZYWNA RUTYNA DETOKSYKACYJNA.

Aby zapobiegać problemom skóry głowy i włosów, eksperci zalecają stosowanie dedykowanej, ukierunkowanej pielęgnacji ze specjalnym protokołem detoksykacji – w celu wyeliminowania z powierzchni włosów i skóry smogu
i mikrozanieczyszczeń środowiskowych.

NATURALNE ROZWIĄZANIE OBEJMUJĄCE OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJĘ. OXYGEN. NATURA, CZYSTOŚĆ, PIĘKNO.

Laboratoria badawcze Medavita opracowały nowy protokół pielęgnacyjny: Oxygen Hair Detox Beauty Routine. Trzyetapowy zabieg, który wykorzystuje synergię oczyszczających, orzeźwiających i energetyzujących składników aktywnych pochodzenia roślinnego, które pozwalają skórze i włosom swobodnie oddychać

AKTYWNE SKŁADNIKI

SERCE LINII

WĘGIEL BAMBUSOWY

WĘGIEL BAMBUSOWY

Pomaga oczyścić pory skóry z chemikaliów, złuszcza martwe komórki i stymuluje odnowę komórkową, pozostawiając skórę głowy elastyczną, a włosy sprężyste i gładkie. Posiada również skuteczne właściwości dezodorujące, oczyszczające i regulujące wilgotność.

GERME DI GRANO

TRITICUM VULGARE

Szerokie spektrum antysekcyjne, przeciwdrobnoustrojowe, przeciwutleniające. Wspomaga krążenie i odnowę komórek.

KOFEINA

KOFEINA

Działa silnie stymulująco, zwiększając aktywność metaboliczną oraz rewitalizująco, poprawiając dotlenienie i pokrzepienie skóry głowy. Działa drenująco, pomagając zapewnić mniejszą retencję wody, drenaż i usuwanie zalegających płynów. Dodatkowo działa keratolitycznie, ponieważ wspomaga eliminację martwych komórek i poprawia wygląd skóry głowy i włosów.

MALALEUCA

MALALEUCA

Antybakteryjne i antyseptyczne. Ma delikatne i naturalne działanie oczyszczające o bardzo szybkim działaniu. Oczyszcza skórę głowy poprzez przywrócenie równowagi flory bakteryjnej.

PUMEKS

PUMEKS

Remineralizujący i lekko ścierny, idealny do stosowania w celu wygładzenia i oczyszczenia dzięki neutralnemu pH, nietoksyczności chemicznej i konsystencji, która nie jest ani za twarda, ani za miękka.

RYTUAŁ

Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać gamę Oxygen firmy Medavita podczas korzystania z niej w domu.

OXYGEN