BLONDIE

BLONDIE: BLOND JAKIEGO PRAGNIESZ

Seria produktów Medavita Blondie odpowiada na potrzeby wszystkich blondynek, zapewniając rozwiązania do pojaśnień, koloryzacji i pielęgnacji każdego z wielu odcieni blondu: od tych bardziej srebrzystych, chłodnych, po cieplejsze, bogatsze odcienie miodu i złocistego blondu. Aby wydobyć najpiękniejszą wersję siebie.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ, SKUTECZNE DZIAŁANIE NAPRAWCZE.

Podobnie jak w przypadku skóry, dobra kondycja włosów jest ściśle związana ze zdolnością naszego organizmu do reagowania na zmiany metaboliczne, stres i inne czynniki zewnętrzne, takie jak starzenie się lub zanieczyszczenie powietrza.

Aby mieć lśniące i zdrowe włosy, zwłaszcza jeśli są rozjaśniane, warto odnieść się do innowacji przyjętych również w dziedzinie pielęgnacji skóry i polegać na formułach bogatych w składniki aktywne, które zapewniają doskonałe efekty.

AKTYWNE SKŁADNIKI

SERCE LINII

KWAS HIALURONOWY

HYALURONIC ACID, HA

Molekuła kwasu hialuronowego zatrzymuje wodę powiększając swój rozmiar, a przez to dostarcza niezbędnego nawilżenia skórze głowy. W konsekwencji włosy otrzymują zdecydowanie więcej substancji odżywczych, stają się mocniejsze i pełne blasku. Działanie kwasu hialuronowego rekompensuje negatywny wpływ słońca, czynników środowiskowych i agresywnych zabiegów fryzjerskich, które prowadzą do kruchości i suchości włosów oraz do utraty koloru i blasku.

KOLAGEN

KOLAGEN

Kolagen jest kluczowym czynnikiem wzmacniającym włosy, a w połączeniu z kwasem hialuronowym działa jak wypełniacz: na powierzchni włosów, gdzie zabiegi chemiczne i czynniki zewnętrzne powodują zniszczenia oraz od środka, gdzie głównym czynnikiem zagrażającym jest proces starzenia się.

BIAŁKO AMARANTUSA

AMARANTO

W pielęgnacji włosów proteiny amarantusa są szczególnie skuteczne w naprawie uszkodzeń łodygi, rozplątywaniu włosów i eliminacji efektu puszenia.

CERAMIDY

CERAMIDY

Ceramidy wzmacniają włosy i nadają im wyjątkowego blasku. Działają zabezpieczająco na kolor oraz ograniczają puszenie się włosów, zapewniając efekt wygładzenia. Ceramidy tworzą również ochronny płaszcz na powierzchni skóry i włosów, który chroni je przed uszkodzeniami i zapobiega kruszeniu.

WITAMINA E

WITAMINA E

Witamina E jest silnym antyoksydantem, który nie tylko niesie ogrom korzyści dla ludzkiego organizmu, ale też może blokować powstawanie wolnych rodników.

KOKOS

COCOS NUCIFERA

Jest szczególnie skuteczny w pielęgnacji włosów suchych i puszących się, ponieważ dodaje im miękkości i objętości, a dzięki witaminie E działa odżywczo, nawilżająco, ułatwia rozczesywanie i regeneruje.

SEZAM

SESAMUM INDICUM

RYTUAŁ

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać gamę produktów Blondie firmy Medavita, korzystając z nich w domu