O NAS

ZAWSZE WIERZYLIŚMY, ŻE TYLKO PIĘKNO POCHODZĄCE ZE ZDROWIA MOŻE DAWAĆ SIŁĘ, ŚWIADOMOŚĆ I DOBRE SAMOPOCZUCIE, WYDOBYWAJĄC Z LUDZI TO, CO NAJLEPSZE.

W MEDAVITA KAŻDEGO DNIA STARAMY SIĘ TWORZYĆ PIĘKNO, CO JEST SYNONIMIEM WSPANIAŁEJ PIELĘGNACJI OSOBISTEJ, POCZĄWAJĄC OD ZDROWIA TWOJEJ SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW.

Od 1963 roku nasze badania naukowe opracowują receptury kosmetyków inspirowane światem farmaceutycznym, które wyróżniają się bogactwem naturalnych składników aktywnych i są w stanie zagwarantować klinicznie i dermatologicznie sprawdzoną skuteczność i bezpieczeństwo.

NATURALNA SKUTECZNOŚĆ TESTOWANA KLINICZNIE.

Od 1963 Medavita reprezentuje doskonałość w zabiegach na zdrową skórę głowy i włosy. Wszystkie produkty są testowane klinicznie i dermatologicznie, a także poparte testami instrumentalnymi, dermatologicznymi i sensorycznymi. Łącznie 85% składników aktywnych w produktach Medavita jest pochodzenia naturalnego.

LOTION CONCENTRÉE, NASZ ZNANY TONIK PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW, JEST W 100% NATURALNY.

Dzięki ekstraktom roślinnym (arnika, rozmaryn, aloes, tatarak, mirra, cynamon, imbir, galbanum, gałka muszkatołowa, kamfora) działa jak eliksir dodający skórze głowy i włosom witalności i energii. Testy kliniczne wykazują 70% wzrost wytrzymałości na rozciąganie i 70% spadek wypadania włosów, szybki i natychmiastowy wzrost mikrokrążenia oraz znaczące działanie przeciwstarzeniowe.

KULTURA FARMACEUTYCZNA

Od 1963 roku badania naukowe Medavita rozwijają receptury kosmetyków inspirowane światem farmaceutycznym, które wyróżniają się bogactwem naturalnych składników aktywnych i są w stanie zagwarantować przebadaną klinicznie i dermatologicznie skuteczność i bezpieczeństwo.
Laboratoria Medavita badają właściwości wielu roślin leczniczych i eksperymentują z optymalnymi warunkami w celu zwiększenia ich skuteczności i biodostępności, doskonale integrując wiedzę botaniczną ze współczesną metodą naukową.

WIEDZA BOTANICZNA

 

STAROŻYTNY I DOMOWY PROCES

Naturalne ekstrakty tworzące formuły Medavita pochodzą z najlepszych światowych produkcji: rozmarynu z Tunezji i imbiru z Indii.

Concentrée Lotion zawsze był wytwarzany przy użyciu starego procesu produkcyjnego trwającego 8 miesięcy, z czego 6 jest potrzebnych do destylacji podstawowych esencji, a ponadto istnieje proces maceracji obejmujący dodatkowe 55 dni.

Lotion Concentrée jest w całości produkowany we Włoszech i zachowuje swój autentyczny, rzemieślniczy charakter, na który składają się ścisłe kontrole i ręczne pakowanie.

Lotion Concentrée jest międzynarodowym patentem WO 99/20232.

WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE ZMYSŁOWE

Każdy produkt Medavita zapewnia ekskluzywne i wciągające doznania zmysłowe z natychmiastowo widocznymi rezultatami: włosy są zdrowsze i zregenerowane. Nasze zapachy mają złożone bukiety z bardzo poszukiwanymi piramidami węchowymi, co zwiększa zmysłowość.

Lotion Concentrée zapewnia niezapomniane doznania zmysłowe dzięki ekskluzywnemu zapachowi i wyjątkowo świeżemu uczuciu po nałożeniu.

Co roku 120 000 kobiet wybiera Lotion Concentrée: co 25 sekund otwierana jest ampułka Lotion Concentrée.

LOTION CONCENTRÉE: INTENSYWNIE
WZMACNIAJĄCA BALSAM DO WŁOSÓW